Stylizacje ciążowe Aleksandry Frątczak-Biś

Ola – świetna stylistka i kobieta, zdecydowała się przygotować kilka stylizacji z udziałem bluzek 4mom wraz z opisami. Urzekły mnie bardzo zestawienia z energetycznymi kolorami lub wersja pierwsza wydobywająca i podkreślająca piękno koloru fuksji dzięki dodatkowi szarości.

Zestaw nr 1 to propozycja dla osób lubiących stonowane zestawienia, ale jednak wyróżniające się jednym mocniejszym kolorem. Szarość to świetne tło dla intensywniejszych barw. Dobrze sprawdzi się w przypadku letnich typów urody.

Bluzka 4mom.pl
Reszta stylizacji pochodzi ze strony www.emoi.pl

Zestaw nr 2 polecam dla osób, które lubią nosić wyraziste kolorystycznie okrycia wierzchnie: marynarki, swetry czy kurtki. Beżowy top stanowi świetną podstawę dla wyrazistego kolorystycznie okrycia. Granatowe spodnie ładnie łączą się z beżem i są świetnym towarzyszem dla koralowej kurtki, która bardzo służy urodzie Ciepłych Wiosen i Zgaszonych Jesieni.

Bluzka 4mom.pl
Reszta stylizacji pochodzi ze strony www.emoi.pl

Zestaw nr 3 – podobny co nr 1 co do zasad, ale jednak kurtka ma dużo mocniejszy, zimowy kolor. Będzie super propozycją dla zimowych typów urody, w szczególności Czystej Zimy i Chłodnej Zimy.

Bluzka 4mom.pl
Reszta stylizacji pochodzi ze strony www.emoi.pl

Zestaw nr 4 to strzał w dziesiątkę dla kobiet lubiących niebanalne rozwiązania. Garnitur w odcieniu amarantu, który potrzebuje klasycznego tła w postaci pudrowo-różowego topu. Swobodne przełamanie eleganckiego stylu.

Bluzka 4mom.pl
Reszta stylizacji pochodzi ze strony www.emoi.pl

Kilka słów o Aleksandrze Frątczak Biś

Osobista Stylistka. Personal Shopper. Trener wizerunku biznesowego. Autorka książek Ubierz się w kolor, Tajniki analizy kolorystycznej, Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet oraz Znajdź swój styl.
Tworzy bloga o stylizacji kobiet i mężczyzn na www.kodstylu.pl
Z wykształcenia psycholog biznesu i coach.
Prowadzi warsztaty inspiracyjne i szkolenia z zakresu budowania wizerunku biznesowego i dress code’u. Szuka spójności pomiędzy charakterem człowieka, jego działalnością zawodową a zawartością szafy. Towarzyszy klientom w przeglądach szaf i racjonalnych zakupach.

Zostaw komentarz