“Przygoda jaką jest życie”

Malvina Dunder autorka “Przygoda jaką jest życie”

Spodziewałam się, że książka o takim tytule musi nieść za sobą jakieś przesłanie, jednak nie spodziewałam się, że tak bardzo odzwierciedli otaczające nas zachowania, to czego doświadczyliśmy, czy doświadczamy.

To świetna książka pomagająca znaleźć własne “ja”, niezmącone tym co wypada, tym co modne albo co gorsza kreowaniem siebie w sztucznej wersji, po to tylko aby nie usłyszeć negatywnego komentarza z otoczenia.

To świetna książka uświadamiająca, że w dzisiejszym pędzie nie słyszymy siebie a chyba warto skupić się na swoich potrzebach, przekonaniach, po prostu żyć w zgodzie ze sobą.

To świetna książka bo…

  • jest prawdziwa
  • porusza to co najważniejsze
  • przyjemnie się ją czyta i można a nawet czasami trzeba do niej wracać

Abyście mogli poczuć ducha książki, wybrałam fragment z rozdziału Miłość:

“Miłość do siebie jest podstawą życia. Jest związana z poczuciem własnej wartości, wysoką samooceną, wiarą w siebie i swoje możliwości. Osoba z tymi cechami może się realizować, być samodzielna, szczęśliwa, osiągać sukcesy i przechodzić przez porażki z uśmiechem i podniesionym czołem, ma mądrość serca i odwagę być sobą, jest łagodniejsza i subtelniejsza, bardziej majestatyczna, bije od niej światło i pewna charyzma, która związana jest z unikatowością”.

Bardzo polecam tę książkę, a możecie ją znaleźć tu:
https://ridero.eu/pl/author/dunder_malvina_u4c8g/

Zostaw komentarz