Piękno kolorów wg M&M

W Strefie dla Mam nie może zabraknąć Małgosi i Malwiny. Nie może zabraknąć kolorów i magicznej opowieści o nich – chociaż krótko /bo w tym temacie można długo mówić, pisać;)/ to esencjonalnie. Zapraszam do spędzenia chwili z kolorami.

najlepszy kolorystyczny duet – Mama i Córka 🙂

Analiza Kolorystyczna jest wspaniałym narzędziem, które ułatwia i upiększa życie. Kto z nas nie marzy o tym, aby zawsze wyglądać jak najlepsza wersja siebie? Najlepiej w 5 minut, szybko, sprawnie i w dobrym humorze 🙂

Analiza kolorystyczna jest bardzo logiczna i opiera się na tym, co dobrze znamy, czyli pory roku. Podstawowe typy urody to Wiosna, Lato, Jesień i Zima. Każdy z nich możemy jeszcze podzielić dla ułatwienia na podtyp jasny, średni i mocny. Nawiązują one bezpośrednio do sezonów w naturze. Wiosną wszystko budzi się do życia i zaczyna robić się ciepło, kolory są soczyste, żywe i raczej jasne.

Po miesiącach intensywnego słońca barwy stają się bardziej zgaszone, nieco wypłowiałe, ochłodzone i pozbawione kontrastu. Jesienią natura nabiera złotych, ciepłych, miedzianych odcieni, lecz są one cały czas zgaszone (po lecie). Zimą następuje ochłodzenie, a krajobraz robi się ostry, kontrastowy, krystaliczny i chłodny. To jest właśnie esencja pór roku i typów urody.

Każda osoba na Ziemi jest unikatową i niepowtarzalną mieszanką kolorystyczną, którą można podkreślić tą samą paletą barw lub zgasić urodę przeciwną kolorystyką. Mimo, że każdy jest inny, to panuje idealny porządek w kolorach, które możemy podzielić na ciepłe lub chłodne, czyste lub przydymione, jaśniejsze lub ciemniejsze.

W związku z tym, nie można być mieszanką dwóch pór roku, ponieważ barwa nie może być jednocześnie ciepła i zimna, żywa i zgaszona, to są przeciwieństwa. Każdy powstał z jednej palety barw. Natura jest genialna i tworzy unikatowe arcydzieła w perfekcyjnej harmonii.

Hasłem Analizy Kolorystycznej jest również jakość nad ilością. Można posiadać wiele rzeczy o niskiej jakości, w niedopasowanych kolorach i fasonach, przez co zawsze mieć wrażenie, że “nie mam co na siebie włożyć” i czuć się niekomfortowo. Można również posiadać kilka ubrań o wysokiej jakości, dopasowanych do urody, sylwetki, stylu i zawsze czuć się korzystnie, pewnie oraz przygotowywać się w moment.

Jest to przydatne dla każdego, choć szczególnie dla Mam, aby w wirze codziennego dnia mogły oszczędzać czas oraz czuć się pięknie i wygodnie, ponieważ nasze samopoczucie promienieje na zewnątrz i ma wpływ na całe otoczenie.

Czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy też nie, mamy jako kobiety energię kreatywną, tworzenia i jeśli dobrze się czujemy, to udziela się to całej rodzinie. Wygląd zewnętrzny jest ważny, właśnie z tego powodu, że oddziałuje na nasze wewnętrzne poczucie lub możemy na nie świadomie wpłynąć poprzez zmianę wizerunku.

Więcej w książce “Analiza Kolorystyczna” Malvina i Małgorzata Dunder. Napisana jest dla obecnych i przyszłych kolorystek, ale na pewno osoby indywidualne skorzystają z zawartych w niej wskazówek, by odnaleźć własny typ urody i podkreślić go odpowiednimi barwami.”

Ebook dostępny na: https://www.make-upstudio.pl/sklep-on-line/szkolenia/e-book-analiza-kolorystyczna,p1143372352

M&M w sieci

Malvina Dunder

Instagram: https://www.instagram.com/malvinadunder/

Makijaż: https://malvinamakeup.portfoliobox.net/? fbclid=IwAR1s1LK1bVNcpKYbxFehcx3cgPK9mNFt375DjkAbgLkHdqs0JvNaVrIdiwc

Małgorzata Dunder 

Instagram: https://www.instagram.com/makeup.dunder/?hl=en

Facebook: https://www.facebook.com/malgorzatadunderwizaz/

Zostaw komentarz