Kim jestem?

Jak już wiecie jestem właścicielką sklepu z odzieżą dla kobiet w ciąży, dla Mam.
Pomysł aby stworzyć własną odzież – prostą, dobrą jakościowo, polską powstał już kilka lat temu kiedy byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem, które ma już 8 lat.
Brakowało mi wtedy zwykłych bluzek, t-shirtów lepszych jakościowo niż te ogólnodostępne, które po kilku praniach często nie prezentują się najlepiej. Do tego niewielka gama kolorystyczna ograniczająca się właściwie do bieli i czerni.

Pomiędzy jedną a drugą ciążą bardzo otworzyłam się na kolory dzięki analizie kolorystycznej. Jestem wielką fanką kolorów w tym również wielką fanką szarości. Stąd szarość i inne kolory znajdziesz w sklepie.

Będąc w drugiej ciąży również stanęłam przed koniecznością szukania odzieży, która wg mnie powinna być naturalna, wygodna, ładna i nie zużywać się zbyt szybko – oczywiście wszystko zależy od częstotliwości noszenia i sposobu pielęgnacji. Ponad rok temu panowała moda na krótkie , szerokie bluzki i sweterki a więc mimo swojej niewielkiej postury miałam ponownie problem ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie. Nie wspomnę tu już o składzie materiałowym, który także często nie był najlepszy.

To wszystko skłoniło mnie do podjęcia decyzji o utworzeniu własnej marki odzieżowej skierowanej do kobiet w ciąży i Mam.
Mimo wszystko była to trudna decyzja bo wiązała się z ogromem pracy, szukaniem, weryfikowaniem, obawami czy wszystko będzie jak sobie wymyśliłam i przede wszystkim czy pojawią się najważniejsze osoby czyli klientki.

Na tym etapie jestem przekonana, że to co tworzę i oferuję jest godne polecenia i noszenia. Mimo, że kolejnej ciąży już nie planuję, to sama również chętnie będę nosiła niektóre modele bluzek, o czym zapewne będziecie miały okazję się przekonać.

Serdecznie zapraszam do sklepu. Myślę, że warto mieć w swojej szafie kilka fajnych ciążowych ubrań – najlepiej prostych, które można w różny sposób łączyć z innymi częściami garderoby i wzbogacać dodatkami.

pozdrawiam,
Asia

Zostaw komentarz