Dobra baza dla Twoich ciążowych stylizacji

Ile razy w życiu stawałaś przed szafą pełną ubrań? Różnych.. modnych, mniej lub bardziej kolorowych, wzorzystych. Może bardzo nawiązujących do trendów? Ile razy powiedziałaś sobie, że wciąż nie masz się w co ubrać? Ile razy okazało się, że masz mnóstwo wzorów ale kiedy masz coś ze sobą zestawić to pojawia się problem? Ile razy idąc do sklepu kupiłaś nie to, po co poszłaś? Ile razy natknęłaś się na super promocję, tylko kupiłaś kolejną małą czarną, kolejną wzorzystą bluzkę?

Pytań „ile razy” można byłoby mnożyć. Każda z nas w swoim życiu miała zapewne podobne momenty, ulegała też różnym promocyjnym pokusom, które nie ujrzały nigdy światła dziennego, bo idealnie latami wypełniały naszą szafę, a kiedy nadchodził czas porządków to szkoda było się „tego czegoś” pozbyć.

Coco Chanel powiedziała kiedyś, że moda przemija a styl pozostaje. Faktycznie coś w tym jest. Niektóre trendy powielają się latami ale .. ważniejsza od nich jest świadomość tego co nam pasuje, w czym czujemy się dobrze i co tak naprawdę kupować aby nie zwariować co poranek, czy co wieczór stojąc przed szafą i kompletując swój strój na ten sam czy kolejny dzień.

Modna w ostatnim czasie zrobiła się tzw. garderoba kapsułowa, co oznacza, że przy wykorzystaniu tych samych elementów, możemy zyskać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych konfiguracji naprawdę fajnych zestawień.

Takie zestawienia są możliwe, jeśli naszą garderobę wypełnia solidna baza. Co oznacza ta baza? Bazą mogą być spodnie, spódnice, sukienki a także bluzki, swetry czy narzutki. Mając kilka bazowych, jednokolorowych bluzek, w kolorach, które lubimy, na które możemy sobie pozwolić idąc do pracy, jesteśmy w stanie stworzyć zestawienia, dodając do tego różne narzutki, marynarki, ramoneski a wzbogacając i nadając charakteru, zgodnego z naszym stylem biżuterią, apaszkami, paskami, dekoracjami do włosów, torebkami czy nawet butami. Jednokolorowa, prosta w formie bluzka daje ogromne pole do popisu. Oczywiście wszelkie printy też są fajnie, pod warunkiem, że w połączeniu z czymś z naszej szafy są w stanie stworzyć fajne stylizacje.

Niezależnie od tego czy jesteś przyszłą Mamą, czy już Mamą, to możesz wykorzystywać w budowaniu swojej garderoby solidną bazę. Dzięki niej okres ciąży upłynie na wygodzie, komforcie, kreatywnej możliwości połączeń lub po prostu na prostocie, jeśli tak wolisz. Warto pamiętać, że dobrej jakości proste, nieskomplikowane formy będą ponadczasowe. To one czasami są w stanie bardziej wydobyć, to co w nas piękne niż rozbudowane formy nawiązujące do trendów. Z kolei Mamy na etapie wczesnego macierzyństwa potrzebują poza wygodą, nieskrępowaniem ruchów, takiej odzieży, która w pewnym stopniu zamaskuje efekty ostatnich miesięcy ciąży aż do momentu, kiedy się z nimi nie rozprawią😉.     

Odzież 4mom jest odzieżą bazową. Dostępną w wielu kolorach.

Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe stylizacje w oparciu o odzież 4mom, kliknij na propozycje stylisty na stronie głównej lub w poniższy link.

https://pl.pinterest.com/asia8414/propozycje-stylisty/

Wspaniałego weekendu – Mama Asia

Zostaw komentarz